Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Last update:


LAS 4.7 M U16
# Crew Sailing club Dob Points Dzierżno Cup XI regaty żeglarskie o Puchar UKS Żeglarz Puchar WOZŻ Puchar Lata Ustka Charlotta Sailing Days XX Puchar Żubra Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Jesienny Puchar Prezydenta Miasta Gdyni (Mistrzostwa Pomorza) Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ) Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Laser Europa Cup Poland Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 2006 421.05 - - 1
(25.00)
- - - - - - - - 1
(50.00)
4*
(46.51)
17*
(75.38)
4
(96.05)
1
(100.00)
1
(150.00)
2 Tymoteusz Wysocki Nauticus YC Olsztyn 2005 406.92 - - - 1
(25.00)
- - - - - - - - 1
(50.00)
7
(90.77)
6
(93.42)
- 2
(147.73)
3 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 2006 391.08 - - - - 7
(16.67)
- - - 1
(50.00)
- - - 9*
(40.70)
2
(98.46)
2
(98.68)
2*
(97.30)
11
(127.27)
4 MIŁOSZ MICHALAK YKP Gdynia 2005 379.25 - - - - 11
(11.11)
- - - - - 1
(50.00)
- 5*
(45.35)
6
(92.31)
9
(89.47)
13*
(67.57)
7
(136.36)
5 Maksymilian Kruczyński OŚ AZS Poznań 2006 376.88 - - - - - - - 1
(25.00)
- 3
(46.43)
- - - 4
(95.38)
8*
(90.79)
4
(91.89)
15
(118.18)
6 Szymon Maruszczak Nauticus YC Olsztyn 2005 367.90 - - - 2
(22.92)
- - - - - - - - 6
(44.19)
20
(70.77)
11
(86.84)
22*
(43.24)
4
(143.18)
7 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 2005 360.75 - - - - - - - 3
(22.06)
- - - - 7
(43.02)
21
(69.23)
12
(85.53)
16*
(59.46)
5
(140.91)
8 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 2006 351.61 - - - - 5
(19.44)
- - - 2*
(45.45)
- - - 3
(47.67)
18
(73.85)
5
(94.74)
11*
(72.97)
16
(115.91)
9 Antoni Nazimek JKW Poznań 2005 345.39 - - - - - - - - - 9
(35.71)
- - - 8
(89.23)
1
(100.00)
6*
(86.49)
14
(120.45)
10 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 2005 325.90 - - - - - - - - - - 2
(46.15)
- 10*
(39.53)
30*
(55.38)
17
(78.95)
15
(62.16)
6
(138.64)
11 IGOR MIROWSKI AZS UW Warszawa 2006 318.00 - - - - - - - - - - - 2
(47.62)
11*
(38.37)
5
(93.85)
16*
(80.26)
8
(81.08)
25
(95.45)
12 Jan Pacheco-Śledź KŻ Horn Kraków 2006 317.94 - - - - - - - - - - - - 14
(34.88)
25
(63.08)
10
(88.16)
- 9
(131.82)
13 Igor Rudek YKP Gdynia 2006 301.05 - - - - 10
(12.50)
- - - - - 5
(34.62)
- - 14
(80.00)
26
(67.11)
- 20
(106.82)
14 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 2007 291.25 - - - - 2
(23.61)
- - - - 2
(48.21)
- - - 11
(84.62)
35
(55.26)
20*
(48.65)
32
(79.55)
15 Michał Grzesiek ŻMKS Poznań 2005 288.76 - - - - - - - 7
(16.18)
- 8*
(37.50)
- - 8
(41.86)
36
(46.15)
30
(61.84)
23*
(40.54)
13
(122.73)
16 Jakub Rusiniak Nauticus YC Olsztyn 2007 278.96 - - - 5
(16.67)
- - - - - - - - 12
(37.21)
27
(60.00)
31
(60.53)
21*
(45.95)
21
(104.55)
17 Jakub Pietrzak MKŻ Arka Gdynia 2005 278.06 - - - - - - - - - - 8*
(23.08)
- 13
(36.05)
39*
(41.54)
27
(65.79)
14
(64.86)
18
(111.36)
18 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 2005 270.08 - - - - 8
(15.28)
- - - 4
(36.36)
- - - - 9
(87.69)
7
(92.11)
- 50
(38.64)
19 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 2005 260.51 - - - - - - - - - - - - - - 22
(72.37)
18
(54.05)
8
(134.09)
20 Maciej Dudek Nauticus YC Olsztyn 2008 259.49 - - - - - - - - - - - - - 12
(83.08)
21*
(73.68)
3
(94.59)
31
(81.82)
21 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 2005 257.48 - - - - - - - - - - - 7
(35.71)
- - 19
(76.32)
- 3
(145.45)
22 Wojciech Stefaniak PKM LOK Poznań 2006 256.01 - - - - - - - 15
(4.41)
- 11
(32.14)
- - - 13
(81.54)
43
(44.74)
- 26
(93.18)
23 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 2007 248.54 - - - - - - - 8
(14.71)
- 10
(33.93)
- - 27*
(19.77)
31
(53.85)
23
(71.05)
32*
(16.22)
34
(75.00)
24 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 2005 235.16 - - - - - - - - - - 7
(26.92)
- 23*
(24.42)
51
(23.08)
14
(82.89)
- 22
(102.27)
25 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 2005 234.84 - - - - - 11 - - - - - - 19
(29.07)
24
(64.62)
44
(43.42)
- 24
(97.73)
26 Piotr Grabski SYC Zefir Drakkar Poraj 2005 220.61 - - - - - - 2
(23.33)
- - - - - - 10
(86.15)
34
(56.58)
- 43
(54.55)
27 Aleksander Kosowski CHKŻ Chojnice 2006 216.05 - - - - 14
(6.94)
- - - - 20
(16.07)
- - - 50
(24.62)
25
(68.42)
29*
(24.32)
23
(100.00)
28 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 2007 215.57 - - - - - - - - - - - - 18
(30.23)
26
(61.54)
33
(57.89)
- 38
(65.91)
29 Michał Skubisz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 200.90 - - - - 18
(1.39)
- - - 3
(40.91)
- - - 41*
(3.49)
29
(56.92)
36
(53.95)
- 46
(47.73)
30 Kacper Młodzianowski OŚ AZS Poznań 2005 197.95 - - - - - - - 11
(10.29)
- 28
(1.79)
- - - 22
(67.69)
20
(75.00)
- 48
(43.18)
31 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 2005 196.64 - - - - - - - 5
(19.12)
- 17
(21.43)
- - 34*
(11.63)
40
(40.00)
- 27
(29.73)
29
(86.36)
32 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 2006 189.72 - - - - - - - - - 19
(17.86)
- - - 43
(35.38)
32
(59.21)
- 33
(77.27)
33 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 2006 184.89 - - - - 3
(22.22)
- - - - - - - - 15
(78.46)
13
(84.21)
28*
(27.03)
-
34 Szymon Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 2006 176.38 - - - 7
(12.50)
- 7*
(10.00)
- - - - - - 29
(17.44)
46
(30.77)
53
(31.58)
- 30
(84.09)
35 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 2006 169.82 - - - - - - - - - - - - 25
(22.09)
23
(66.15)
15
(81.58)
- -
36 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 2005 167.17 - - - - 16
(4.17)
- - - - 18
(19.64)
- - - 34
(49.23)
40
(48.68)
36*
(5.41)
47
(45.45)
37 Marcel Skubański KŻ Nysa 2005 163.23 16*
(8.70)
- - - - - 3
(21.67)
- - - - - - 33
(50.77)
46
(40.79)
- 45
(50.00)
38 Konrad Wlazlowski YKP Gdynia 2005 159.22 - - - - - - - - - - 9
(19.23)
- - - - 19
(51.35)
28
(88.64)
39 Wojciech Juszczak Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 157.53 - - - - - - - - 8*
(18.18)
- - - 22
(25.58)
45
(32.31)
41
(47.37)
- 44
(52.27)
40 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 2007 152.57 - - - - - - - - - - - - 21
(26.74)
- 28
(64.47)
- 40
(61.36)
41 Franek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 151.19 - - - - - - - - - - - 11
(26.19)
- - - - 12
(125.00)
42 Szymon Janiak MKŻ Arka Gdynia 2005 146.64 - - - - - - - - - - 10
(15.38)
- 35*
(10.47)
- 39
(50.00)
34
(10.81)
36
(70.45)
43 Patryk Furmanek SSW Iława 2005 145.04 - - - - - - - - - - - - 17
(31.40)
- - - 17
(113.64)
44 Filip Jarosiewicz YKP Gdynia 2006 141.09 - - - - - - - - - - 11
(11.54)
- - - - - 10
(129.55)
45 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 2006 135.55 - - - - - - - - - 4
(44.64)
- - - - - - 27
(90.91)
46 Franciszek Kolikow Kołobrzeska Grupa Regatowa 2006 129.45 - - - - - - - - 11*
(4.55)
- - - 28
(18.60)
35
(47.69)
29
(63.16)
- -
47 Wiktor Borkowski OŚ AZS Poznań 2006 127.34 - - - - - - - 6
(17.65)
- 16
(23.21)
- - - 44
(33.85)
37
(52.63)
- -
48 Kacper Rodziewicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 126.90 - - - - 17
(2.78)
- - - 6
(27.27)
- - - 31*
(15.12)
63
(4.62)
38
(51.32)
- 49
(40.91)
49 Mateusz Śledzik LOK Garland Gliwice 2005 125.28 21*
(3.26)
- - - - - 6
(16.67)
- - - - - - 37
(44.62)
56
(27.63)
- 51
(36.36)
50 Konrad Ciernia KŻ Horn Kraków 2006 124.02 - - - - - - - - - - - - 26
(20.93)
- 48
(38.16)
35
(8.11)
42
(56.82)
51 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 2006 121.14 - - - - - - - - - 14
(26.79)
- - - - - 30
(21.62)
35
(72.73)
52 Jakub Marciniak KSW Baltic Dziwnów 2005 118.44 - - - - 15
(5.56)
- - - 7
(22.73)
- - - - 32
(52.31)
52*
(32.89)
24
(37.84)
-
53 Tymoteusz Mika KŻ Horn Kraków 2006 114.86 - - - - - - - - - - - - 30
(16.28)
38
(43.08)
59
(23.68)
- 53
(31.82)
54 Julian Podwalski SSW Iława 2005 109.09 - - - - - - - - - - - - - - - - 19
(109.09)
55 Kajetan Linow KŻ Mewa Poznań 2007 102.70 - - - - - - - 17
(1.47)
- 27*
(3.57)
- - 39
(5.81)
42
(36.92)
55
(28.95)
- 54
(29.55)
56 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 2006 94.00 - - - - - - - - - 12
(30.36)
- - - - - - 39
(63.64)
57 Szymon Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 93.60 - - - - - - - - 9
(13.64)
- - - - 41
(38.46)
61
(21.05)
- 58
(20.45)
58 Jeremi Ślusarski KŻ Mewa Poznań 2006 93.30 - - - - - - - - - 21
(14.29)
- - 32*
(13.95)
48
(27.69)
57
(26.32)
- 56
(25.00)
59 Josh Kurzawa PKM LOK Poznań 2006 81.74 - - - - - - - 16
(2.94)
- 25
(7.14)
- - - 52
(21.54)
51
(34.21)
- 60
(15.91)
60 Kuba Matysik YKP Kraków 2005 76.92 - - - - - - - - - - - - - 16
(76.92)
- - -
61 Jakub Trojnar KŻ Horn Kraków 2005 76.82 - - - - - - - - - - - - 38
(6.98)
58
(12.31)
54
(30.26)
- 55
(27.27)
62 Mikołaj Dąbrowski UKS Żeglarz Wrocław 2005 75.43 - 4
(17.50)
- - - - - - - - - - - 54
(18.46)
47
(39.47)
- -
63 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 2005 68.18 - - - - - - - - - - - - - - - - 37
(68.18)
64 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty 2006 64.40 15
(9.78)
- - - - - 12*
(6.67)
- - - - - - 49
(26.15)
64
(17.11)
- 62
(11.36)
65 Antoni Kiliszek MKS Dwójka Warszawa 2006 59.09 - - - - - - - - - - - - - - - - 41
(59.09)
66 Maciej Kowalski LOK Garland Gliwice 2007 56.15 - - - - - - 11
(8.33)
- - - - - - 57
(13.85)
65
(15.79)
- 59
(18.18)
67 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa 2006 56.05 - - 7
(10.00)
- - - - - - - - 22 - - 42
(46.05)
- -
68 Michał Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 2005 55.19 - 2
(22.50)
- - - - 9*
(11.67)
- - - - - - 61
(7.69)
58
(25.00)
- -
69 Paweł Trella 42.31 - - - - - - - - - - 3
(42.31)
- - - - - -
70 Jakub Oblonk TS Kuźnia Rybnik 2006 39.37 22
(2.17)
- - - - - - - - - - - - - 66
(14.47)
- 57
(22.73)
71 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa 2006 37.15 - - - 9
(8.33)
- 9*
(5.00)
- - - - - - 40
(4.65)
66 69
(10.53)
- 61
(13.64)
72 Konstantyn Podwojski LOK Garland Gliwice 2005 36.84 - - - - - - - - - - - - - - 49
(36.84)
- -
73 Jan Suchocki MKŻ Arka Gdynia 2007 34.09 - - - - - - - - - - - - - - - - 52
(34.09)
74 Andrzej Pochopień KŻ Horn Kraków 2006 30.10 - - - - - - - - - - - - 37
(8.14)
56
(15.38)
72
(6.58)
- -
75 Maksymilian Wróbel KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2007 28.97 - - - - - - - - - - - - - 60
(9.23)
62
(19.74)
- -
76 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 2007 28.57 - - - - - - - - - - - 10
(28.57)
- - - - 67
77 Maciej Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 2005 28.16 - 5
(15.00)
- - - - - - - - - - - - 67
(13.16)
- -
78 Ernest Radziwon KŻ Horn Kraków 2006 27.60 - - - - - - - - - - - - 43
(1.16)
55
(16.92)
76*
(1.32)
37
(2.70)
64
(6.82)
79 Aleksander Chojnowski MKS Dwójka Warszawa 2006 25.01 - - - - - - - - - - - 19
(7.14)
- 62
(6.15)
75
(2.63)
- 63
(9.09)
80 Michał Kuchtyn UKS Bryg 2007 25.00 - 1
(25.00)
- - - - - - - - - - - - - - -
81 Marek Sokołowski AZS UW Warszawa 2006 23.82 - - 10
(2.50)
- - - - - - - - 16
(14.29)
- 64
(3.08)
74
(3.95)
- -
82 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 2005 23.81 - - - - - - - - - - - 12
(23.81)
- - - - -
83 Przemysław Żukowski UKS Żeglarz Wrocław 2005 22.61 - - - - - - - - - - - - - 59
(10.77)
68
(11.84)
- -
84 Maciej Malitowski LOK Garland Gliwice 2008 18.42 - - - - - - - - - - - - - - 63
(18.42)
- -
85 Patryk Staluszka YKP Gdynia 2006 15.58 - - - - - - - - - - 12
(7.69)
- - - 71
(7.89)
- -
86 Maksymilian Papucki UKS Zalew Kielce 2006 14.83 - - 6
(12.50)
- - - - - - - - - 42
(2.33)
- - - -
87 Dominik Masłoń SYC Zefir Drakkar Poraj 2005 13.04 12
(13.04)
- - - - - - - - - - - - - - - -
88 Igor Fałowski YC PTTK Beskid Nowy Sącz 2006 10.87 14
(10.87)
- - - - - - - - - - - - - - - -
89 Maximilian Sitek UKŻ Pirat Bolesławiec 2006 10.00 - 7
(10.00)
- - - - - - - - - - - - - - -
90 Igor Wierzbowski KN Lider Kraków 2007 9.30 - - - - - - - - - - - - 36
(9.30)
- - - -
91 Emil Rutkowski TKŻ Toruń 2006 9.21 - - - - - - - - - - - - - - 70
(9.21)
- -
92 Mikołaj Mataczyński OŚ AZS Poznań 2008 8.93 - - - - - - - - - 24
(8.93)
- - - - - - -
93 Cezary Popielski OŚ AZS Poznań 2005 8.82 - - - - - - - 12
(8.82)
- - - - - - - - -
94 Dominik Szymaszek UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 2005 7.61 17
(7.61)
- - - - - - - - - - - - - - - -
95 Noah Hugeth UKŻ Pirat Bolesławiec 2006 7.50 - 8
(7.50)
- - - - - - - - - - - - - - -
96 Ignacy Jabłkowski MKS Dwójka Warszawa 2009 6.19 - - - - - - - - - - - 21
(2.38)
- 65
(1.54)
- - 66
(2.27)
97 Igor Tomczyk TS Kuźnia Rybnik 2005 5.43 19
(5.43)
- - - - - - - - - - - - - - - -
98 Jakub Kuczyński AZS UW Warszawa 2006 5.26 - - - - - - - - - - - - - - 73
(5.26)
- -
99 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa 2008 4.55 - - - - - - - - - - - - - - - - 65
(4.55)
100 Jakub Ulczycki UKŻ Pirat Bolesławiec 2006 2.50 - 10
(2.50)
- - - - - - - - - - - - - - -
101 Igor Bogusz KN Lider Kraków 2005 1.67 - - - - - - 15
(1.67)
- - - - - - - - - -
Upwind24

Manage the regatta yourself with an easy-to-use online platform.

Sign up

© 2022 Upwind24. All rights reserved.