Puchar Pucka

8th-10th Jun 2018 Puck, Polska

Regatta results

#
Class
Sail number
Crew
Dob
Gender
Sailing club
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Nett
1
Laser
POL 9
Dawid Kania
1997
M
ŻLKS Poznań
2
DSQ*
2
1
4
4
3
1
17.00
2
Laser
POL 214219
Wojciech Klimaszewski
2001
M
Giżycka Grupa Regatowa
UFD*
1
1
6
1
3
4
3
19.00
3
Laser
BLR 171937
Pavel Babich
1994
M
RCOP Minsk
3
4
4
2
2
7*
2
2
19.00
4
Laser
POL 211314
Kuba Rodziewicz
1998
M
SEJK "Pogoń" Szczecin
11
2
5
3
8
8
1
DNC*
38.00
5
Laser
POL 2
Stanisław Klimaszewski
1992
M
Giżycka Grupa Regatowa
DNF*
5
13
5
3
1
7
4
38.00
6
Laser
POL 213500
Kacper Stanisławski
2000
M
YKP Gdynia
5
3
6
4
10*
5
9
8
40.00
7
Laser
POL 192583
Damian Kosmalski
1998
M
CHKŻ Chojnice
7
10
7
12*
6
6
8
9
53.00
8
Laser
POL 194948
Piotr Ostrowski
2000
M
25*
8
8
8
7
10
10
6
57.00
9
Laser
POL 3
Michał Maciaszczyk
1997
M
KS CŻ Szczecin
1
12
11
11
13
18*
6
13
67.00
10
Laser
POL 7
Jakub Marciniak
2001
M
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
UFD*
6
3
7
19
15
5
12
67.00
11
Laser
POL 202671
Kacper Mazurek
1999
M
AZS UW Warszawa
10
9
10
9
11
14
22*
11
74.00
12
Laser
POL 166705
Kacper Błaszczyk
2000
M
TS "Kuźnia" Rybnik
15
7
9
15
15
9
DSQ*
10
80.00
13
Laser
BLR 171837
Maksim Bahlai
1999
M
RCOP Minsk
24*
13
12
10
16
13
13
14
91.00
14
Laser
POL 183484
Marcel Głuchowski
1999
M
UKS FIR Warszawa
26
18
DNF*
13
5
12
16
7
97.00
15
Laser
POL 21095
Cezary Miłkowski
2000
M
TKŻ Toruń
20
11
23*
17
22
2
12
15
99.00
16
Laser
POL 18
Jakub Domagała
2000
M
CHKŻ Chojnice
6
19*
16
14
14
17
14
19
100.00
17
Laser
POL 210944
Szymon Pawlik
1998
M
KS Centrum Żeglarskie
4
14
14
19
12
19
21
23*
103.00
18
Laser
POL 210953
Mateusz Budzisz
2001
M
MKŻ Arka Gdynia
9
16
21
21
17
11
11
24*
106.00
19
Laser
POL 91
Hubert Polaczyk
2001
M
KŻ "Mewa" Poznań
17
15
26*
16
9
16
19
18
110.00
20
Laser
POL 210788
Tomek Misiak
2001
M
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
12
17
15
18
18
UFD*
18
17
115.00
21
Laser
POL 207855
Sebastian Mazurek
1999
M
AZS UW Warszawa
8
20
DNF*
23
27
UFD
17
5
133.00
22
Laser
POL 212647
Maciej Bardan
1963
M
UKS FIR Warszawa
18
21
17
24
20
UFD*
25
16
141.00
23
Laser
POL 21
Aleksander Unruh
2000
M
AZS Poznań
13
24
22
25
26*
23
15
20
142.00
24
Laser
POL 171258
Daniel Halicki
1998
M
UKŻ 7 Białystok
UFD*
25
18
20
29
22
20
22
156.00
25
Laser
POL 201481
Michał Kugacki
1999
M
MKŻ Arka Gdynia
16
28*
19
28
24
20
24
27
158.00
26
Laser
POL 190984
Karol Zinkiewicz
2000
M
UKŻ 7 Białystok
21
26
27
27
28*
21
27
21
170.00
27
Laser
POL 198203
Jakub Stremlau
1999
M
TKŻ Toruń
14
22
25
26
25
UFD*
DNC
DNC
178.00
28
Laser
POL 207576
Adam Żuber
1981
M
AZS UWM Olsztyn
23
23
24
22
21
UFD*
DNC
DNC
179.00
29
Laser
POL 61
Wiktor Kreft
2001
M
Klub Żeglarski Horn Kraków
UFD*
29
20
30
31
24
23
25
182.00
30
Laser
POL 2107
Borys Michnniewicz
2001
M
UKŻ "Wiking" Toruń
19
27
30
29
23
UFD*
26
29
183.00
31
Laser
POL 7667
Tomasz Dąbrowski
2001
M
KS AZS AWFiS Gdańsk
22
30
29
31
32*
25
28
26
191.00
32
Laser
NED 185392
Jakub Szymanowicz
2001
M
UKŻ "Błękitni" Grzybowo
27
31
28
32*
30
26
29
28
199.00