Upwind24
Home
Regattas
Rankings
Search
Offer
Sign in
New account
open navigation menu
Lotos Nord Cup Gdańsk
28 June - 7 July 2019
Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska
View regatta results
Information
Notice board
Entries
Results
Regatta entries list
Class
OPP A
Search
#
Crew
Sailing club
Entry date
1
Alicja Przybyłek
OŚ AZS Poznań
05/18/2019, 7:51 PM
2
Zofia Pospieszna
OŚ AZS Poznań
05/18/2019, 7:51 PM
3
Kacper Młodzianowski
OŚ AZS Poznań
05/18/2019, 7:51 PM
4
Maksymilian Kruczyński
OŚ AZS Poznań
05/18/2019, 7:51 PM
5
Aleksandra Borucka
OŚ AZS Poznań
05/18/2019, 7:51 PM
6
Jakub Modzelewski
OŚ AZS Poznań
05/18/2019, 7:51 PM
7
Julian Podwalski
SSW MOS Iława
05/18/2019, 11:30 PM
8
Maciej Kasprzak
SSW MOS Iława
05/18/2019, 11:30 PM
9
Alicja Michalewska
SSW MOS Iława
05/18/2019, 11:30 PM
10
Natalia Chojnowska
SSW MOS Iława
05/18/2019, 11:30 PM
11
Jan Klinicki
SSW MOS Iława
05/18/2019, 11:30 PM
12
Oskar Wielczyk
SSW MOS Iława
05/18/2019, 11:30 PM
13
Natalia Kilar
Yacht Klub Stal Gdynia
05/19/2019, 9:10 AM
14
Aleksandra Bobrowska
UKS Barnim Goleniów
05/19/2019, 8:22 PM
15
Paweł Koliński
LKS Charzykowy
05/20/2019, 7:13 PM
16
Marcel Wieliński
LKS Charzykowy
05/20/2019, 7:13 PM
17
Jakub Szczepański
LKS Charzykowy
05/20/2019, 7:13 PM
18
Natasha Anolik
Opti CWM Gdynia
05/29/2019, 10:28 PM
19
Aleksander Bury
Opti CWM Gdynia
05/29/2019, 10:28 PM
20
Fabian Kocięda
Opti CWM Gdynia
06/03/2019, 12:11 PM
21
Kacper Warywoda
Nauticus YC Olsztyn
06/04/2019, 9:23 AM
22
Jakub Rusiniak
Nauticus YC Olsztyn
06/04/2019, 9:23 AM
23
Michał Karnacewicz
Nauticus YC Olsztyn
06/04/2019, 9:23 AM
24
Filip Rostek
Nauticus YC Olsztyn
06/04/2019, 9:23 AM
25
Maciej Dudek
Nauticus YC Olsztyn
06/04/2019, 9:23 AM
26
Aleksandra Zybert
Nauticus YC Olsztyn
06/04/2019, 9:23 AM
27
Artem Krupachev
UKS PIONERSKIY
06/05/2019, 3:22 PM
28
Julia Maziarz
KS Energetyk Jaworzno
06/06/2019, 7:27 AM
29
Vladimir Nekrasov
Amber Sail Kaliningrad
06/08/2019, 9:22 PM
30
Mateusz Kolba
KN Lider Kraków
06/12/2019, 2:29 AM
31
Bartłomiej Heksel
KN Lider Kraków
06/12/2019, 2:29 AM
32
Igor Wierzbowski
KN Lider Kraków
06/12/2019, 2:29 AM
33
Joanna Cymerman
UKS Barnim Goleniów
06/12/2019, 10:52 PM
34
Nina Janowicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
06/12/2019, 11:29 PM
35
Filip Marjański
KS AZS AWFiS Gdańsk
06/12/2019, 11:29 PM
36
Michał Jankowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
06/12/2019, 11:29 PM
37
Rafał Górski
KS AZS AWFiS Gdańsk
06/12/2019, 11:29 PM
38
Ewa Lewandowska
KS AZS AWFiS Gdańsk
06/12/2019, 11:29 PM
39
Lila Sochaj
KS AZS AWFiS Gdańsk
06/12/2019, 11:29 PM
40
Paulina Rutkowska
YKP Gdynia
06/23/2019, 10:53 AM
41
Maciej Iliński
YKP Gdynia
06/23/2019, 10:53 AM
42
Antonina Ołowiak
YKP Gdynia
06/23/2019, 10:53 AM
43
Iwo Reński
YKP Gdynia
06/23/2019, 10:53 AM
44
Max Berliński
YKP Gdynia
06/23/2019, 10:53 AM
45
Konrad Wlazłowski
YKP Gdynia
06/23/2019, 10:53 AM
46
Zuzanna Zielińska
YKP Gdynia
06/23/2019, 10:53 AM
47
Krzysztof Ołowiak
YKP Gdynia
06/23/2019, 10:53 AM
48
Natalia Ziółkowska
YKP Gdynia
06/23/2019, 10:53 AM
49
Tomasz Bendlewski
YKP Gdynia
06/23/2019, 10:53 AM
50
Aleksander Ponto
YKP Gdynia
06/23/2019, 10:53 AM
51
Oskar Ponto
YKP Gdynia
06/23/2019, 10:53 AM
52
Filip Jarosiewicz
YKP Gdynia
06/23/2019, 10:53 AM
53
Michał Maziarka
YKP Gdynia
06/23/2019, 10:53 AM
54
Jan Zamojski
YKP Gdynia
06/23/2019, 10:53 AM
55
Alicja Tutkowska
YKP Gdynia
06/23/2019, 10:53 AM
56
Anna Chomont
UKS Barnim Goleniów
06/25/2019, 9:27 PM
57
Michał Kornik Skawiński
KS Spójnia Warszawa
06/26/2019, 9:31 PM
58
Gustaw Kwiek
KS Spójnia Warszawa
06/29/2019, 7:57 PM
59
Maksymilian Kowalczyk
KS Omega Kraków
06/29/2019, 9:38 PM
60
Jeremias Prikryl
LS Kromeriz
07/04/2019, 1:51 PM
61
Sarkisov Bogdan
07/04/2019, 2:10 PM
62
Artem Kornalevskij
UKS PIONERSKIY
07/04/2019, 2:13 PM
63
Matyas Dymak
YC VYSOKE MYTO
07/04/2019, 2:17 PM