Upwind24
Home
Regattas
Rankings
Search
Offer
Sign in
New account
open navigation menu
Lotos Nord Cup Gdańsk
28 June - 7 July 2019
Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska
View regatta results
Information
Notice board
Entries
Results
Regatta entries list
Class
Laser Radial
Search
#
Boat
Crew
Sailing club
Entry date
1
-
Stefan Marciniak
OŚ AZS Poznań
05/23/2019, 10:22 PM
2
-
David Goetz
OŚ AZS Poznań
05/28/2019, 10:03 PM
3
-
Julia Tomaszewska
OŚ AZS Poznań
05/31/2019, 12:01 AM
4
-
Antoni Borkowski
OŚ AZS Poznań
05/31/2019, 8:27 PM
5
-
Stanislaw Grocholewski
OŚ AZS Poznań
05/31/2019, 10:21 PM
6
-
Weronika Folmer
KST "Elektryk" Grudziądz
06/01/2019, 7:37 AM
7
-
Pin-Chien Chen
Taipei Sailing Federation -RPC Taiwan
06/07/2019, 4:49 PM
8
-
Yang Huang
Taipei Sailing Federation -RPC Taiwan
06/07/2019, 4:49 PM
9
-
Emilly Keg
Hong Kong Sailing Federation
06/07/2019, 4:49 PM
10
-
Dominik Śliwiński
KS AZS AWFiS Gdańsk
06/10/2019, 9:27 AM
11
-
Hanna Dmochowska
MKŻ Arka Gdynia
06/10/2019, 10:48 AM
12
-
Amelia Dziąba
Giżycka Grupa Regatowa
06/10/2019, 3:00 PM
13
-
Natalia Jabłońska
MKŻ Arka Gdynia
06/10/2019, 6:23 PM
14
-
Kacper Jaskuła
ŻMKS Poznań
06/10/2019, 8:41 PM
15
Laser
Dobromir Sokołowski
JKW Poznań
06/10/2019, 9:48 PM
16
LAR
Alan Kocięda
MKŻ Arka Gdynia
06/10/2019, 9:51 PM
17
-
Oliwier Urbański
UKS Barnim Goleniów
06/11/2019, 9:48 AM
18
-
Zuzanna Tarnawska
MKŻ Arka Gdynia
06/11/2019, 10:24 AM
19
-
Artem Shkilev
Amber Sail Kaliningrad
06/11/2019, 2:47 PM
20
-
Izabela Satrjan
YKP Gdynia
06/11/2019, 8:11 PM
21
-
Kacper Żywiczka
CHKŻ Chojnice
06/11/2019, 9:01 PM
22
-
Franciszek Niesiobędzki
Giżycka Grupa Regatowa
06/11/2019, 9:09 PM
23
-
Filip Kapała
MKŻ Arka Gdynia
06/11/2019, 10:06 PM
24
Laser
Stepan Lavrov
Amber Sail Kaliningrad
06/11/2019, 10:36 PM
25
Laser
Konrad Dziąba
Giżycka Grupa Regatowa
06/12/2019, 12:59 AM
26
-
Nawojka Ślusarska
KŻ Mewa Poznań
06/12/2019, 9:44 AM
27
-
Adam Sokołowski
Nauticus YC Olsztyn
06/12/2019, 12:18 PM
28
-
Igor Barcikowski
Nauticus YC Olsztyn
06/12/2019, 12:18 PM
29
-
Agnieszka Piekło
KS AZS AWFiS Gdańsk
06/12/2019, 4:32 PM
30
Jacob
Jakub Wiedeheft
MKŻ Arka Gdynia
06/12/2019, 7:40 PM
31
-
Oskar Maguda
Giżycka Grupa Regatowa
06/12/2019, 9:00 PM
32
206825
Hubert Maczyszyn
Giżycka Grupa Regatowa
06/13/2019, 5:01 PM
33
-
Wiktor Kreft
KŻ Horn Kraków
06/18/2019, 12:18 AM
34
-
Anna Trędowska
KŻ Horn Kraków
06/18/2019, 12:18 AM
35
-
Piotr Kubica
KŻ Horn Kraków
06/18/2019, 12:18 AM
36
LASER
BARTŁOMIEJ MIERZWA
TS Kuźnia Rybnik
06/18/2019, 5:41 PM
37
-
Ivan Mshenski
RCOP Minsk
06/18/2019, 8:35 PM
38
186390
Yana Obukhova
SDUSHOR
06/19/2019, 10:10 PM
39
-
Adam Slodownik
KS Spójnia Warszawa
06/22/2019, 10:24 AM
40
-
Vejas Strelciunas
Bangputys
06/24/2019, 11:58 AM
41
-
Rukas Strelciunas
Bangputys
06/24/2019, 12:06 PM
42
-
Mikołaj Warot
JKW Poznań
06/24/2019, 8:34 PM
43
Laser
Mark Lisovitckii
Giżycka Grupa Regatowa
06/25/2019, 2:29 PM
44
-
Sofiia Naumenko
OSHVSM
06/25/2019, 9:15 PM
45
Laser
Julia Szymczak
MKS Dwójka Warszawa
06/25/2019, 9:23 PM
46
-
Wojciech Antoniak
UKS Barnim Goleniów
06/25/2019, 11:01 PM
47
-
Lėja Savickaitė
Bangputys
06/26/2019, 9:23 AM
48
-
Maksymilian Burdziej
UKS Barnim Goleniów
06/26/2019, 2:12 PM
49
-
Radvilas Janulionis
Bangputys
06/26/2019, 2:36 PM
50
-
piotr vogel
JKW Poznań
06/26/2019, 5:52 PM
51
-
Gediminas Cirtautas
Bangputys
06/27/2019, 9:13 AM
52
Laser
Tomasz Trajnowicz
Giżycka Grupa Regatowa
06/27/2019, 3:05 PM
53
-
Filip Miłoszewski
UKS Barnim Goleniów
06/27/2019, 5:55 PM
54
-
Michał Paciorek
KS Spójnia Warszawa
06/27/2019, 10:42 PM
55
-
Anna Brzozowska
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
06/28/2019, 11:35 PM
56
-
Amelia Buska
MKS Dwójka Warszawa
06/30/2019, 8:10 PM
57
-
Przemysław Okoński
UKS FIR Warszawa
07/01/2019, 9:01 AM
58
-
Kuba Kaniszewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
07/02/2019, 2:18 PM
59
-
Paweł Kołodźiński
KS AZS AWFiS Gdańsk
07/02/2019, 5:29 PM
60
-
Piotr Jóźwiak
ŻMKS Poznań
07/03/2019, 6:53 PM