Upwind24
Home
Regattas
Rankings
Search
Offer
Sign in
New account
open navigation menu
Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018
29 June - 8 July 2018
Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska
View regatta results
Information
Notice board
Entries
Results
Regatta entries list
Class
OPP A
Search
#
Sail
Crew
Sailing club
Entry date
1
🇵🇱 POL 1427
Stefan Marciniak
OŚ AZS Poznań
06/05/2018, 8:19 PM
2
🇵🇱 POL 920
Maksymilian Kruczyński
OŚ AZS Poznań
06/05/2018, 8:19 PM
3
🇵🇱 POL 1390
Kacper Młodzianowski
OŚ AZS Poznań
06/05/2018, 8:19 PM
4
🇵🇱 POL 1576
Antoni Sopata
OŚ AZS Poznań
06/05/2018, 8:19 PM
5
🇵🇱 POL 212
Karolina Gajdzińska
OŚ AZS Poznań
06/05/2018, 8:19 PM
6
🇵🇱 POL 1140
Aleksandra Borucka
OŚ AZS Poznań
06/05/2018, 8:19 PM
7
🇵🇱 POL 1151
Alicja Przybyłek
OŚ AZS Poznań
06/05/2018, 8:19 PM
8
🇵🇱 POL 1923
Jakub Dąbek
SSW MOS Iława
06/07/2018, 8:51 AM
9
🇵🇱 POL 1817
Maria Konarzewska
KS AZS AWFiS Gdańsk
06/10/2018, 9:47 PM
10
🇵🇱 POL 1757
Rafał Górski
KS AZS AWFiS Gdańsk
06/10/2018, 9:47 PM
11
🇵🇱 POL 1827
Ewa Lewandowska
KS AZS AWFiS Gdańsk
06/10/2018, 9:47 PM
12
🇵🇱 POL 1791
Dominika Fajdasz
KS Spójnia Warszawa
06/11/2018, 11:31 AM
13
🇵🇱 POL 2100
Bianka Śledzińska
KS Spójnia Warszawa
06/11/2018, 11:31 AM
14
🇵🇱 POL 2020
Emilia Roszkowska
KS Spójnia Warszawa
06/11/2018, 11:31 AM
15
🇵🇱 POL 2074
Karolina Gała
KS Spójnia Warszawa
06/11/2018, 11:31 AM
16
🇵🇱 POL 1879
Ludwik Grzelak
KS Spójnia Warszawa
06/11/2018, 11:31 AM
17
🇵🇱 POL 1999
Jakub Tomczyński
KS Spójnia Warszawa
06/11/2018, 11:31 AM
18
🇵🇱 POL 2000
Ignacy Oźminkowski
KS Spójnia Warszawa
06/11/2018, 11:31 AM
19
🇵🇱 POL 2030
Adam Turczynowicz
KS Spójnia Warszawa
06/11/2018, 11:31 AM
20
🇵🇱 POL 20721
Filip Olszewski
KS Spójnia Warszawa
06/11/2018, 11:31 AM
21
🇵🇱 POL 1906
Gustaw Kwiek
KS Spójnia Warszawa
06/11/2018, 11:31 AM
22
🇵🇱 POL 1114
Szymon Szczech
SSW MOS Iława
06/11/2018, 3:15 PM
23
🇵🇱 POL 1614
Iga Wielczyk
SSW MOS Iława
06/11/2018, 3:33 PM
24
🇵🇱 POL 1763
Julek Podwalski
SSW MOS Iława
06/11/2018, 6:37 PM
25
🇵🇱 POL 1674
Szczepan Damasiewicz
YKP Gdynia
06/12/2018, 8:47 AM
26
🇵🇱 POL 2023
Jakub Marciniak
KSW Baltic Dziwnów
06/12/2018, 9:11 AM
27
🇵🇱 POL 1807
Zuzanna Dominikowska
KSW Baltic Dziwnów
06/12/2018, 9:11 AM
28
🇵🇱 POL 2036
Filip Lenart
KSW Baltic Dziwnów
06/12/2018, 9:11 AM
29
🇵🇱 POL 2152
Wiktoria Hałabaty
KSW Baltic Dziwnów
06/12/2018, 9:11 AM
30
🇵🇱 POL 2024
Michał Jaroszek
KSW Baltic Dziwnów
06/12/2018, 9:11 AM
31
🇵🇱 POL 2154
Hanna Burdziej
KSW Baltic Dziwnów
06/12/2018, 9:11 AM
32
🇵🇱 POL 2101
Mikołaj Bazyli
KSW Baltic Dziwnów
06/12/2018, 9:11 AM
33
🇵🇱 POL 1546
Borys Jarnot Bałuszek
YC PTTK Beskid Nowy Sącz
06/12/2018, 11:22 AM
34
🇵🇱 POL 18681
Maciej Cymerman
UKS Barnim Goleniów
06/12/2018, 10:10 PM
35
🇵🇱 POL 2121
Joanna Cymerman
UKS Barnim Goleniów
06/12/2018, 10:12 PM
36
🇵🇱 POL 2112
Jerzy Sukow
YKP Gdynia
06/22/2018, 4:24 PM
37
🇵🇱 POL 1978
Patryk Furmanek
SSW MOS Iława
06/26/2018, 10:41 AM
38
🇵🇱 POL 2066
Kacper Bąk
KŻ Horn Kraków
07/01/2018, 4:52 PM
39
🇵🇱 POL 1807
Zuzanna Dominikowska
KSW Baltic Dziwnów
07/03/2018, 8:56 AM
40
🇵🇱 POL 1799
Iwo Reński
07/03/2018, 10:03 AM
41
🇵🇱 POL 1903
Tomas Rendelwski
YKP Gdynia
07/03/2018, 10:04 AM
42
🇵🇱 POL 2552
Maciej Iliński
YKP Gdynia
07/03/2018, 10:05 AM
43
🇵🇱 POL 1764
Dominika Ołowiak
YKP Gdynia
07/03/2018, 10:06 AM
44
🇵🇱 POL 1904
Igor Wójcik
YKP Gdynia
07/03/2018, 10:08 AM
45
🇵🇱 POL 2071
Mateusz Gwóźdź
YKP Gdynia
07/03/2018, 10:10 AM
46
🇵🇱 POL 2072
Gracjan Grzech
YKP Gdynia
07/03/2018, 10:12 AM
47
🇵🇱 POL 1626
Aleksander Ponto
YKP Gdynia
07/03/2018, 10:13 AM
48
🇵🇱 POL 1982
Jan Witkowiak
YKP Gdynia
07/03/2018, 10:14 AM
49
🇵🇱 POL 1444
Oskar Ponto
YKP Gdynia
07/03/2018, 10:18 AM
50
🇵🇱 POL 1926
Miłosz Michalak
YKP Gdynia
07/03/2018, 10:18 AM