Upwind24
Home
Regattas
Rankings
Search
Offer
Sign in
New account
open navigation menu
Energa Finał Pucharu Polski Klasy Laser
7 - 9 October 2021
Giżycko, Polska
View regatta results
Information
Notice board
Entries
Results
Regatta entries list
Class
ILCA 6 (Laser Radial)
Search
#
Crew
Dob
Sailing club
Entry date
1
Maciej Panaś
2004
CHKŻ Chojnice
09/15/2021, 10:34 AM
2
Natalia Burczyńska
2005
UKŻ Wiking Toruń
09/16/2021, 10:12 AM
3
Marta Chomik
1995
UKŻ Wiking Toruń
09/16/2021, 10:12 AM
4
Julia Szymczak
2003
MKS Dwójka Warszawa
09/16/2021, 11:02 AM
5
Przemysław Machowski
2003
MKS Dwójka Warszawa
09/16/2021, 8:15 PM
6
Damian Sobota
2004
Stowarzyszenie Marina Poraj
09/22/2021, 10:12 AM
7
Jakub Kluk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
09/24/2021, 1:47 PM
8
Dominik Masłoń
2005
Stowarzyszenie Marina Poraj
09/25/2021, 5:57 PM
9
Franciszek Niesiobędzki
2005
Giżycka Grupa Regatowa
09/26/2021, 11:52 AM
10
Filip Olszewski
2006
MKS Dwójka Warszawa
09/27/2021, 11:07 AM
11
Bartosz Andrzejak
2004
Nauticus YC Olsztyn
09/27/2021, 3:19 PM
12
Adam Sokołowski
2003
Nauticus YC Olsztyn
09/27/2021, 3:19 PM
13
Tymoteusz Wysocki
2005
Nauticus YC Olsztyn
09/27/2021, 3:19 PM
14
Szymon Maruszczak
2005
Nauticus YC Olsztyn
09/27/2021, 3:19 PM
15
EMIL RUTKOWSKI
2006
TKŻ Toruń
09/27/2021, 9:05 PM
16
Michał Tokarczyk
2004
LOK Garland Gliwice
09/28/2021, 7:17 PM
17
Karol Głąbik
2003
LOK Garland Gliwice
09/28/2021, 7:17 PM
18
Klara Sobczak
2004
CHKŻ Chojnice
09/28/2021, 9:17 PM
19
Laura Szulc
2004
CHKŻ Chojnice
09/29/2021, 8:17 AM
20
Jan Krawczyk
2004
CHKŻ Chojnice
09/29/2021, 8:31 AM
21
Karol Majda
1981
RKS Lasery Zegrze
09/29/2021, 11:30 AM
22
Tomasz Nitka
1987
LOK Garland Gliwice
09/29/2021, 12:43 PM
23
Stanisław Elmer
1967
RKS Lasery Zegrze
09/29/2021, 2:16 PM
24
Aleksandra Długołęcka
2005
ŻMKS Poznań
09/29/2021, 7:55 PM
25
Nawojka Ślusarska
2003
KŻ Mewa Poznań
09/29/2021, 7:58 PM
26
Jeremi Ślusarski
2006
KŻ Mewa Poznań
09/29/2021, 8:10 PM
27
Michał Grzesiek
2005
ŻMKS Poznań
09/29/2021, 8:29 PM
28
Piotr Jóźwiak
2001
ŻMKS Poznań
09/29/2021, 8:29 PM
29
Teodor Kasprzyk
2005
ŻMKS Poznań
09/29/2021, 8:29 PM
30
Leja Savickaite
2002
Bangputys
09/29/2021, 8:30 PM
31
Katarzyna Kula- Chacińska
1981
RKS Lasery Zegrze
09/30/2021, 5:53 AM
32
Jakub Piesiewicz
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
09/30/2021, 10:01 AM
33
Kacper Dybiec
2005
KS Spójnia Warszawa
09/30/2021, 11:13 AM
34
Sławomir Chybiński
1975
UKS Żeglarz Wrocław
09/30/2021, 11:37 AM
35
Wiktoria Harnasz
2005
TS Kuźnia Rybnik
09/30/2021, 12:29 PM
36
Hanna Koczar
2003
TS Kuźnia Rybnik
09/30/2021, 12:30 PM
37
Andrzej Nowakowski
2004
YKP Gdynia
09/30/2021, 12:58 PM
38
Hubert Roszyk
2005
ŻLKS Poznań
09/30/2021, 1:02 PM
39
Antoni Kasprzyk
2003
KN Lider Kraków
09/30/2021, 4:54 PM
40
Bartłomiej Heksel
2004
KN Lider Kraków
09/30/2021, 4:54 PM
41
Michał Gonciarz
2004
UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
09/30/2021, 5:21 PM
42
Adelina Wietki
2006
MKS Dwójka Warszawa
09/30/2021, 5:30 PM
43
Anna Trędowska
2002
KŻ Horn Kraków
09/30/2021, 6:01 PM
44
Leon Gniadek
2004
KŻ Horn Kraków
09/30/2021, 6:01 PM
45
Kacper Bąk
2005
KŻ Horn Kraków
09/30/2021, 6:01 PM
46
Antoni Nazimek
2005
JKW Poznań
09/30/2021, 6:04 PM
47
Paulina Placzke
2002
UKS FIR Warszawa
09/30/2021, 7:01 PM
48
Bartosz Dąbrowski
2004
UKŻ Siódemka Białystok
09/30/2021, 8:33 PM
49
Paweł Gerłachowski
2004
YKP Gdynia
09/30/2021, 8:37 PM
50
Miłosz MICHALAK
2005
YKP Gdynia
09/30/2021, 8:47 PM
51
Tymon Gajdziński
2005
MKŻ Arka Gdynia
09/30/2021, 9:17 PM
52
Dominik Śliwiński
2003
MKŻ Arka Gdynia
09/30/2021, 9:19 PM
53
Maria Suchocka
2006
MKŻ Arka Gdynia
09/30/2021, 9:22 PM
54
Maciej Iliński
2004
YKP Gdynia
09/30/2021, 9:24 PM
55
Filip Kapała
2004
MKŻ Arka Gdynia
09/30/2021, 9:24 PM
56
Mateusz Narloch
2005
MKŻ Arka Gdynia
09/30/2021, 9:32 PM
57
Zofia Wojcik
2005
AZS Uniwersytet Warszawski
09/30/2021, 9:34 PM
58
Natalia Nadrzewia
2005
UKS Zalew Kielce
09/30/2021, 9:43 PM
59
Aleksandra Mac
2004
JK Kotwica Tarnobrzeg
09/30/2021, 9:46 PM
60
Lilly May Niezabitowska
2004
JK Kotwica Tarnobrzeg
09/30/2021, 9:50 PM
61
Kinga Brzóska
2002
MKŻ Arka Gdynia
09/30/2021, 9:55 PM
62
Szymon Janiak
2005
MKŻ Arka Gdynia
09/30/2021, 10:07 PM
63
Szymon Gąsiorowski
2005
YKP Gdynia
09/30/2021, 10:26 PM
64
Stanisław Konarzewski
2004
Giżycka Grupa Regatowa
10/01/2021, 8:08 AM
65
Szymon Małachowski
2006
UKŻ Siódemka Białystok
10/01/2021, 12:59 PM
66
Kamil Stemplewski
2005
Giżycka Grupa Regatowa
10/01/2021, 8:20 PM
67
Mateusz Balicki
2004
CHKŻ Chojnice
10/01/2021, 9:51 PM
68
Laura Banach
2004
Giżycka Grupa Regatowa
10/02/2021, 3:52 PM
69
Iga Marcisz
2004
TS Kuźnia Rybnik
10/03/2021, 12:19 PM
70
Vincent Peter
1981
UKS Żeglarz Wrocław
10/03/2021, 4:51 PM
71
Piotr Flieger
2005
MKŻ Arka Gdynia
10/03/2021, 7:45 PM
72
Amelia Dziąba
2003
Giżycka Grupa Regatowa
10/03/2021, 8:43 PM
73
Dominika Raszka
2004
10/03/2021, 11:00 PM
74
Michał Bortkiewicz
2005
UKS Żeglarz Wrocław
10/04/2021, 10:27 AM
75
Maciej Gomulski
2004
MKS Dwójka Warszawa
10/04/2021, 3:27 PM
76
Anna Gdaniec
2004
KS AZS AWFiS Gdańsk
10/04/2021, 6:44 PM
77
Patryk Furmanek
2005
SSW MOS Iława
10/04/2021, 8:14 PM
78
Bartosz Bilicki
2007
SSW MOS Iława
10/04/2021, 8:54 PM
79
Zuzanna Rodzeń
2004
MKŻ Arka Gdynia
10/05/2021, 12:10 AM
80
Róża Stolarska
2005
MKS Dwójka Warszawa
10/05/2021, 3:52 PM
81
Mikołaj Kmin
2005
KS Spójnia Warszawa
10/05/2021, 6:06 PM
82
Jakub Pietrzak
2005
MKŻ Arka Gdynia
10/05/2021, 6:40 PM
83
Hanna Słyk
2005
MKS Dwójka Warszawa
10/05/2021, 7:39 PM
84
Julian Podwalski
2005
SSW MOS Iława
10/05/2021, 7:40 PM
85
Alicja Spruch
2001
MKS Dwójka Warszawa
10/05/2021, 9:40 PM
86
Mariusz Kowalewski
1967
10/05/2021, 10:29 PM
87
Amelia Buska
2003
MKS Dwójka Warszawa
10/06/2021, 9:25 AM
88
Aleksander Chojnowski
2005
MKS Dwójka Warszawa
10/06/2021, 6:41 PM
89
Wiktor Robaczewski
2003
SSW MOS Iława
10/06/2021, 7:38 PM