Finał Pucharu Polski Klasy Laser Energa

7th-9th Oct 2021 Giżycko, Polska

Regatta entries list

#
Sail number
Crew
Dob
Sailing club
1
POL 206817
Michał Kornik Skawiński
2007
UKŻ "Wiking" Toruń
2
POL 216546
Amelia Szygenda
2008
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
3
POL 207574
Jacek Kalinowski
2006
CHKŻ Chojnice
4
POL 208691
Alicja Sobota
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
5
POL 207349
Danuta Grudzień
2006
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
6
POL 213208
KORNELIA KLIMAS
2007
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
7
POL 190828
Julia Wawrzyniak
2007
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
8
POL 198205
Mateusz Kundzier
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
9
POL 216552
Nikodem Górski
2006
Giżycka Grupa Regatowa
10
POL 202450
Wiktor Welenc
2006
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
11
POL 191831
Michał Kuczmarski
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
12
POL 210005
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13
POL 210013
Maciej Dudek
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14
POL 210082
Maksymilian Luto
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15
POL 214736
SZYMON PYTLOWANY
2006
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
16
POL 195312
Emilia Maziarz
2008
KS Energetyk
17
POL 191838
Julia Maziarz
2006
KS Energetyk
18
POL 179127
Maksymilian Kabat
2006
CHKŻ Chojnice
19
POL 176745
Jakub Gil
2006
CHKŻ Chojnice
20
POL 207586
Gustaw Zalewski
2007
TKŻ Toruń
21
POL 202433
Oliwia Dróżyńska
2004
TKŻ Toruń
22
POL 217130
Karolina Jałoszyńska
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
23
POL 207348
Weronika Folmer
1999
KST "Elektryk" Grudziądz
24
ITA 215328
Konstanty Skwarło
2006
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
25
POL 213223
Matylda Ferenc
2007
Ts Kuźnia Rybnik
26
POL 211288
Maciej Kowalski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
27
POL 206282
Karol Rusin
2006
KW LOK "Garland" Gliwice
28
POL 164430
Kacper Kadłubowski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
29
POL 205219
Kacper Niewiadomski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
30
POL 195031
Kacper Stęplowski
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
31
POL 213207
Julia Wróblewska
2006
YKP Gdynia
32
POL 192583
Antoni Lipiński
2006
33
POL 196348
Rafał Balicki
2007
CHKŻ Chojnice
34
POL 213209
Jakub Krysiński
2007
KS Spójnia Warszawa
35
POL 167931
Zofia Pospieszna
2007
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
36
POL 218287
Aleksandra Jędryka
2005
Stowarzyszenie Marina Poraj
37
POL 208158
Janina Dmochowska
2006
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
38
POL 194841
Ignacy Jabłkowski
2009
MKS Dwójka Warszawa
39
POL 180752
Aleksandra Długołęcka
2005
ŻMKS Poznań
40
POL 191834
Adam Cwojdziński
2006
ŻMKS-Poznań
41
POL 201081
Szymon Rossa
2006
ŻMKS-Poznań
42
POL 212046
Aleksandra Borucka
2006
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
43
POL 197723
Ryszard Grochowski
2008
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
44
POL 216611
Hanna Rogowska
2008
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
45
POL 213549
Konrad Wlazłowski
2005
YKP Gdynia
46
POL 209824
Natalia Ziółkowska
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
47
POL 215952
Alicja Akulicz
2006
48
POL 192832
Jakub Lipowski
2007
KN Lider Kraków
49
POL 216581
Jan Pacheco-Śledź
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
50
POL 209024
Gita Van Der Voort
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
51
LTU 201467
Rokas Germanavicius
2008
BANGPUTYS
52
POL 198287
Antoni Michalik
2007
UKS FIR Warszawa
53
POL 191841
Kacper Wysocki
2009
UKS FIR Warszawa
54
POL 198207
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
55
POL 211879
Piotr Grabski
2005
Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
56
POL 205646
Maksymilian Kruczyński
2006
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
57
POL 202449
Maksym Kowalewski
2006
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
58
LTU 213085
Titas Mockevicius
2007
BANGPUTYS
59
POL 218947
Igor Rudek
2006
YKP Gdynia
60
POL 213337
Wiktor Łasak
2006
YKP Gdynia
61
POL 182529
Milena Górna
2008
UKŻ 7 Białystok
62
POL 213354
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ 7 Białystok
63
POL 216599
Jan Suchocki
2007
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
64
POL 212648
Natasza Tarnawska
2008
MKŻ Arka Gdynia
65
POL 205180
Blanka Bobula
2007
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
66
CZE 216530
Tatiana Bělunková
2008
Yc Banik Ostrava
67
CZE 216519
Karolína Hejnová
2007
Yc Banik Ostrava
68
POL 213347
Wiktoria Grima
2005
TS "Kuźnia" Rybnik
69
LTU 205309
Tadas Lukosevicius
2008
BANGPUTYS
70
POL 207579
Jakub Gąsienica-Wawrytko
2007
KS Wiaterni Nowy Targ
71
POL 183127
Michalina Pawelczyk
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
72
POL 216605
Filip Szczepankowski
2007
KS Spójnia-Warszawa
73
POL 191836
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
74
POL 170885
Jan Kamieński
2006
JKW Poznań
75
POL 200986
Jan Sawicki
2008
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
76
POL 189084
Ida Kozło
2006
UKS Żeglarz Wrocław
77
POL 197949
Emilia Bałdych
2006
UKS Żeglarz Wrocław
78
POL 214732
Jan Wiśniewski
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
79
POL 215267
Iwo Barański
2006
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
80
POL 186836
Nikodem Machejko
2008
Giżycka Grupa Regatowa
81
POL 206499
Wojciech Sikorski
2008
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
82
POL 204205
Hanna Borkowska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
83
POL 205301
Wiktor Sebastiański
2007
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
84
POL 180781
Zosia jachymska
2006
TS Kuźnia Rybik
85
POL 216807
Igor Mirowski
2006
KU AZS Uniwersytet Warszawski
86
POL 214181
Krzysztof Szklarski
2008
KU AZS Uniwersytet Warszawski
87
POL 207855
Nina Mirowska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
88
POL 207681
Jakub Rozwadowski
2006
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
89
POL 216732
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
90
POL 215003
Filip Brzostowski
2007
KU AZS Uniwersytet Warszawski
91
POL 195782
Antoni Kiliszek
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
92
POL 216648
Hubert Nowicki
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
93
POL 208824
Kornelia Soćko
2007
SKŻ Sopot
94
POL 194948
Julia Szotyńska
2004
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW
95
POL 204911
Hubert Kajmowicz
2007
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz