Upwind24
Home
Regattas
Rankings
Search
Offer
Sign in
New account
open navigation menu
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 - 4 October 2020
Giżycko, Polska
View regatta results
Information
Notice board
Entries
Results
Regatta entries list
Class
ILCA 6 (Laser Radial)
Search
#
Crew
Dob
Sailing club
Paid
Entry date
1
Stanisław Konarzewski
2004
Giżycka Grupa Regatowa
09/09/2020, 10:36 PM
2
Franciszek Niesiobędzki
2005
Giżycka Grupa Regatowa
09/10/2020, 10:24 AM
3
Bartosz Andrzejak
2004
Nauticus YC Olsztyn
09/11/2020, 10:44 AM
4
Adam Sokołowski
2003
Nauticus YC Olsztyn
09/11/2020, 10:44 AM
5
Igor Barcikowski
2004
Nauticus YC Olsztyn
09/11/2020, 10:44 AM
6
Klara Sobczak
2004
CHKŻ Chojnice
09/12/2020, 11:19 AM
7
Jan Melzer
2005
Giżycka Grupa Regatowa
09/12/2020, 5:06 PM
8
Dominik Śliwiński
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
09/20/2020, 11:59 AM
9
Bartosz Dąbrowski
2004
UKŻ Siódemka Białystok
09/21/2020, 7:42 PM
10
Marcelina Korszon
2002
MKS Dwójka Warszawa
09/22/2020, 9:07 AM
11
Mateusz Leszko
1986
RKS Lasery Zegrze
09/22/2020, 1:55 PM
12
Igor Haufa
2003
ŻLKS Poznań
09/23/2020, 9:38 AM
13
Andrzej Nowakowski
2004
YKP Gdynia
09/23/2020, 6:58 PM
14
Maciej Iliński
2004
YKP Gdynia
09/24/2020, 8:02 AM
15
Wiktor Robaczewski
2003
SSW MOS Iława
09/24/2020, 9:38 AM
16
Aleksandra Długołęcka
2005
ŻMKS Poznań
09/24/2020, 11:51 AM
17
Dominik Masłoń
2005
Stowarzyszenie Marina Poraj
09/24/2020, 6:55 PM
18
Przemysław Machowski
2003
MKS Dwójka Warszawa
09/24/2020, 8:37 PM
19
Paweł Trella
2004
MKŻ Arka Gdynia
09/24/2020, 8:55 PM
20
Filip Kapała
2004
MKŻ Arka Gdynia
09/24/2020, 9:09 PM
21
Julia Szymczak
2003
MKS Dwójka Warszawa
09/24/2020, 9:51 PM
22
Dominika Raszka
2004
MKS Dwójka Warszawa
09/24/2020, 10:29 PM
23
Jan Lipowski
2002
KN Lider Kraków
09/25/2020, 1:59 AM
24
Jakub Kluk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
09/25/2020, 10:08 AM
25
Filip Rajchert
2003
MKS Dwójka Warszawa
09/25/2020, 10:35 AM
26
Hubert Maczyszyn
2003
Giżycka Grupa Regatowa
09/25/2020, 11:57 AM
27
Sławomir Chybiński
1975
UKS Żeglarz Wrocław
09/25/2020, 12:16 PM
28
Oskar Maguda
2002
Giżycka Grupa Regatowa
09/25/2020, 12:39 PM
29
Wiktoria Harnasz
2005
TS Kuźnia Rybnik
09/25/2020, 3:03 PM
30
Laura Szulc
2004
CHKŻ Chojnice
09/25/2020, 3:09 PM
31
Alan Kocięda
2004
MKŻ Arka Gdynia
09/25/2020, 4:08 PM
32
Maria Prus-Głowacka
2004
OŚ AZS Poznań
09/25/2020, 5:52 PM
33
Hubert Roszyk
2005
ŻLKS Poznań
09/25/2020, 6:14 PM
34
Mariusz Kowalewski
1967
RKS Lasery Zegrze
09/25/2020, 6:27 PM
35
Amelia Buska
2003
MKS Dwójka Warszawa
09/25/2020, 7:03 PM
36
Lilly May Niezabitowska
2004
JK Kotwica Tarnobrzeg
09/25/2020, 8:05 PM
37
Szymon Gąsiorowski
2005
YKP Gdynia
09/25/2020, 8:09 PM
38
Paweł Gerłachowski
2004
YKP Gdynia
09/25/2020, 8:22 PM
39
Kacper Radzikowski
2001
MKS Dwójka Warszawa
09/25/2020, 9:08 PM
40
Hanna Koczar
2003
TS Kuźnia Rybnik
09/25/2020, 9:13 PM
41
Oskar Ponto
2004
YKP Gdynia
09/25/2020, 9:24 PM
42
Michał Gonciarz
2004
UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
09/25/2020, 9:55 PM
43
Stanisław Elmer
1967
RKS Lasery Zegrze
09/25/2020, 10:27 PM
44
Jakub Rzeszotek
2006
MKS Dwójka Warszawa
09/25/2020, 10:37 PM
45
Jakub Jurczak
2003
SSW MOS Iława
09/25/2020, 11:41 PM
46
Aleksandra Bobula
2004
JK Kotwica Tarnobrzeg
09/26/2020, 10:42 PM
47
Cezary Popielski
2005
OŚ AZS Poznań
09/26/2020, 11:52 PM
48
Amelia Dziąba
2003
Giżycka Grupa Regatowa
09/27/2020, 7:44 PM
49
Konrad Dziąba
2004
Giżycka Grupa Regatowa
09/27/2020, 8:02 PM
50
Tomasz Trajnowicz
2003
Giżycka Grupa Regatowa
09/27/2020, 8:13 PM
51
Paulina Placzke
2002
UKS FIR Warszawa
09/28/2020, 9:34 AM
52
Przemysław Okoński
2003
UKS FIR Warszawa
09/28/2020, 9:36 AM
53
Juliusz Hebel
2003
Nautical Club of Larnaca
09/28/2020, 12:09 PM
54
Jan Krawczyk
2004
CHKŻ Chojnice
09/28/2020, 4:07 PM
55
Marcin Pietrzak
2004
MKS Dwójka Warszawa
09/28/2020, 11:02 PM
56
Anna Trędowska
2002
KŻ Horn Kraków
09/29/2020, 8:44 AM
57
Leon Gniadek
2004
KŻ Horn Kraków
09/29/2020, 8:44 AM
58
Julia Rogalska
2002
Giżycka Grupa Regatowa
09/29/2020, 9:54 AM
59
Maciej Panaś
2004
CHKŻ Chojnice
09/29/2020, 4:02 PM
60
Tomasz Bendlewski
2004
YKP Gdynia
09/30/2020, 9:42 AM
61
Michał Paciorek
2004
KS Spójnia Warszawa
09/30/2020, 9:47 AM
62
Piotr Vogel
2005
JKW Poznań
09/30/2020, 5:47 PM
63
Antoni Borkowski
2003
OŚ AZS Poznań
09/30/2020, 5:51 PM
64
Szymon Oleksiuk
2004
KS Spójnia Warszawa
10/01/2020, 8:17 AM