Finał Pucharu Polski Klasy Laser

26th-28th Sep 2019 Giżycko, Polska

Regatta results

M
Nr
Załoga
Ur
Płeć
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
Pkt
KU16
KO4.7
MU16
MU18
KU18
1
POL 195305
Wiktor Robaczewski
2003
M
MOS SSW Iława
1
1
5
7
3
9*
2
19.00
1
2
POL 209834
Leon Gniadek
2004
M
Klub Żeglarski Horn Kraków
6
6
11*
8
2
2
4
28.00
1
2
3
POL 214823
Andrzej Nowakowski
2004
M
MKS "Dwójka" Warszawa
2
21*
3
1
6
12
7
31.00
2
3
4
POL 167671
Jan Krawczyk
2004
M
CHKŻ Chojnice
4
15*
2
5
5
6
9
31.00
3
4
5
POL 215782
Tymoteusz Wysocki
2005
M
Nauticus Yacht Club Olsztyn
5
22
1
15
1
BFD*
5
49.00
4
5
6
POL 205136
Lilly May Niezabitowska
2004
K
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
13
17
33*
3
4
15
16
68.00
1
1
7
POL 203179
Filip Kapała
2004
M
MKŻ Arka Gdynia
26*
11
12
4
14
8
24
73.00
5
6
8
POL 197541
Klara Sobczak
2004
K
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
9
39*
15
2
17
35
1
79.00
2
2
9
POL 191862
Maria Prus-Głowacka
2004
K
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
27
8
23
6
16
60*
3
83.00
3
3
10
POL 214218
NATALIA Burczyńska
2005
K
Giżycka Grupa Regatowa
25
13
50*
20
8
4
13
83.00
4
4
11
BLR 203778
Yana Obukhava
2003
K
SDUSHOR Minsk
22
19
4
31
BFD*
1
20
97.00
5
12
POL 215688
Natalia Nadrzewia
2005
K
UKS Zalew Kielce
12
12
17
14
36*
28
14
97.00
5
6
13
POL 214348
Zuzanna Widomska
2003
K
TS "Kuźnia" Rybnik
10
38
10
27
10
45*
6
101.00
7
14
POL 212989
Alicja Spruch
2001
K
MKS "Dwójka" Warszawa
14
3
7
29
45*
16
33
102.00
1
15
POL 214767
Filip Olszewski
2006
M
KS Spójnia Warszawa
17
23
BFD*
10
11
33
8
102.00
6
7
16
BLR 161649
Anton Drahun
2002
M
SDUSHOR Minsk
39
28
20
12
BFD*
5
12
116.00
8
17
POL 203349
Maciej Panaś
2004
M
CHKŻ Chojnice
18
55*
28
30
7
17
22
122.00
7
9
18
POL 207972
Karolina Gała
2005
K
K.S Spójnia - Warszawa
7
25
13
48*
15
31
32
123.00
6
8
19
POL 1
Maria Majchrzycka
2004
K
ŻLKS Poznań
3
31
9
33
BFD*
49
11
136.00
7
9
20
POL 210002
Bartosz Andrzejak
2004
M
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15
34
16
16
35*
20
35
136.00
8
10
21
BLR 180336
Patricia Kutsuk
2003
K
SDUSHOR Minsk
38
74*
19
23
26
11
37
154.00
10
22
POL 214225
Jakub Kluk
2006
M
Giżycka Grupa Regatowa
35
29
21
44*
12
32
28
157.00
9
11
23
POL 213549
MIŁOSZ MICHALAK
2005
M
YKP Gdynia
28
44
34
13
9
30
65*
158.00
10
12
24
POL 205180
Aleksandra Mac
2004
K
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
48
40
18
9
49*
10
36
161.00
8
11
25
POL 180701
Hanna Koczar
2003
K
TS "Kuźnia" Rybnik
50*
47
24
18
22
40
10
161.00
12
26
POL 215781
Szymon Maruszczak
2005
M
Nauticus Yacht Club Olsztyn
32
32
8
42
27
21
56*
162.00
11
13
27
POL 208158
Janka Dmochowska
2006
K
MKŻ Arka Gdynia
16
10
26
51*
42
19
50
163.00
9
13
28
BLR 207797
Platon Komleu
2004
M
sdusmor neman grodno
20
64*
64
32
24
3
25
168.00
12
14
29
BLR 196986
Matvei Martonchik
2005
M
SDUSHOR Minsk
29
24
22
53
23
58*
19
170.00
13
15
30
POL 206290
Piotr Flieger
2005
M
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
67*
4
29
17
30
48
47
175.00
14
16
31
POL 185706
Michalina Pawelczyk
2006
K
MKS "Dwójka" Warszawa
11
49
35
66*
44
23
21
183.00
10
14
32
POL 197815
Piotr Hofman
2003
M
KW Garland LOK Gliwice
57
7
58
22
21
22
66*
187.00
17
33
POL 205650
Aleksandra Bobula
2004
K
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
23
77
6
11
BFD*
18
67
202.00
11
15
34
POL 197724
Julia Wróblewska
2006
K
YKP Gdynia
24
60
40
63*
18
26
34
202.00
12
16
35
LTU 198564
Jonas Drąsutavičius
2005
M
BANGPUTYS
42
5
77*
38
28
37
54
204.00
15
18
36
POL 203271
Paweł Trella
2004
M
MKŻ Arka Gdynia
19
36
42
25
BFD*
38
49
209.00
16
19
37
POL 210005
Michał Mazurowski
2004
M
Nauticus Yacht Club Olsztyn
34
52
27
61
BFD*
29
18
221.00
17
20
38
POL 212046
Marcel Bisewski
2005
M
YKP Gdynia
53*
50
53
34
38
24
23
222.00
18
21
39
POL 195304
ILLYA ZARADNY
2004
M
AZS Poznań
71*
9
63
57
40
27
31
227.00
19
22
40
POL 180338
Bartłomiej Heksel
2004
M
KN Lider Kraków
8
41
14
50
BFD*
55
61
229.00
20
23
41
POL 180733
Iga Marcisz
2004
K
TS "Kuźnia" Rybnik
72*
51
54
41
55
7
29
237.00
13
17
42
POL 203062
Maciej Iliński
2004
M
YKP Gdynia
36
33
43
47*
47
36
43
238.00
21
24
43
POL 205216
Mateusz Narloch
2005
M
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
31
67
61
19
BFD*
42
26
246.00
22
25
44
POL 191834
Aleksandra Długołęcka
2005
K
ŻMKS-Poznań
37
46
31
49*
48
44
44
250.00
14
18
45
POL 160387
Jakub Pietrzak
2005
M
MKŻ Arka Gdynia
21
75
32
35
BFD*
50
41
254.00
23
26
46
POL 208738
Marek Szczepankowski
2005
M
UKS Barnim Goleniów
60
2
57
DSQ*
20
63
53
255.00
24
27
47
POL 210287
Michał Tokarczyk
2004
M
KW LOK "Garland" Gliwice
45
14
48
46
53
56
58*
262.00
25
28
48
POL 204341
Maria Suchocka
2006
K
MKŻ Arka Gdynia
47
42
39
65*
31
47
57
263.00
15
19
49
POL 167806
Teodor Kasprzyk
2005
M
ŻMKS-Poznań
64
26
36
71*
34
46
60
266.00
26
29
50
POL 166237
Julia Wawrzyniak
2007
K
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
74*
65
25
45
13
74
45
267.00
16
20
51
POL 160730
Michał Grzesiek
2005
M
ŻMKS-Poznań
41
45
78*
55
54
34
42
271.00
27
30
52
POL 215171
Adelina Wietki
2006
K
YKP Kraków
55
35
41
BFD*
BFD
43
15
277.00
17
21
53
POL 207572
Kuba Matysik
2005
M
Yacht Klub Polski Kraków
66
57
62
24
39
72*
30
278.00
28
31
54
POL 216732
Maja Szwejk
2007
K
Giżycka Grupa Regatowa
30
73*
56
54
51
25
62
278.00
18
22
55
POL 196962
Tymon Gajdziński
2005
M
MKŻ Arka Gdynia
52
63*
59
59
32
41
39
282.00
29
32
56
POL 197749
Karolina Jałoszyńska
2006
K
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
44
69
55
26
25
70
73*
289.00
19
23
57
POL 192638
Szymon Gąsiorowski
2005
M
YKP Gdynia
62
62
45
56
BFD*
39
27
291.00
30
33
58
POL 204205
Lena Cituk
2007
K
Giżycka Grupa Regatowa
49
66
30
21
BFD*
BFD
40
294.00
20
24
59
POL 192860
ALEKSANDRA MAŃKOWSKA
2005
K
TKŻ Toruń
51
54
46
39
57
61*
48
295.00
21
25
60
POL 170199
Wiktor Borkowski
2006
M
AZS Poznań
77*
43
73
60
41
62
17
296.00
31
34
61
POL 191839
Kamil Lenczowski
2005
M
Klub Żeglarski Horn Kraków
68
56
52
28
37
BFD*
63
304.00
32
35
62
LTU 204557
Saule Pajarskaite
2005
K
BANGPUTYS
59
48
DNF*
40
50
54
55
306.00
22
26
63
POL 195386
Antoni Kasprzyk
2003
M
KN Lider Kraków
33
78*
67
75
19
67
52
313.00
36
64
POL 201122
Maciej Cymerman
2006
M
UKS Barnim Goleniów
79
37
65
52
BFD*
13
70
316.00
33
37
65
POL 8
Oliwia Osadcow
2004
K
KW LOK "Garland" Gliwice
61
16
69
37
67
76
77*
326.00
23
27
66
POL 186235
Cezary Popielski
2005
M
AZS Poznań
40
30
76
64
59
57
79*
326.00
34
38
67
POL 208421
Mateusz Śledzik
2005
M
KW LOK "Garland" Gliwice
83*
18
38
62
60
73
80
331.00
35
39
68
POL 210956
Karolina Skwarek
2005
K
Nauticus YC Olsztyn
UFD*
27
44
BFD
33
BFD
51
331.00
24
28
69
POL 7
Franciszek Kolikow
2006
M
UKŻ "Błękitni" Grzybowo
76
68
82*
69
46
14
59
332.00
36
40
70
POL 188349
TERESA MASZTALERZ
2006
K
TKŻ Toruń
78*
53
60
36
58
51
78
336.00
25
29
71
POL 166479
Tymoteusz Mika
2006
M
Klub Żeglarski Horn Kraków
54
20
74
72
65
53
82*
338.00
37
41
72
POL 206282
NINA Łypaczewska
2003
K
KW Garland LOK Gliwice
56
71
49
43
56
71
81*
346.00
30
73
POL 180714
Julian Podwalski
2005
M
SSW MOS Iława
58
81*
66
58
66
68
38
354.00
38
42
74
POL 201835
Wiktoria Harnasz
2005
K
TS "Kuźnia" Rybnik
46
61
47
77
61
BFD*
74
366.00
26
31
75
POL 160402
Kacper Dybiec
2005
M
K.S. Spojnia - Warszawa
43
72
51
67
BFD*
BFD
46
367.00
39
43
76
POL 182524
Weronika Maciejczuk
2006
K
UKŻ 7 Białystok
73
58
71
BFD*
29
59
84
374.00
27
32
77
POL 210847
Jakub Rzeszotek
2006
M
MKS "Dwójka" Warszawa
65
79
37
BFD*
BFD
66
64
399.00
40
44
78
POL 180716
Szymon Janiak
2005
M
MKŻ Arka Gdynia
70
82*
70
76
43
69
72
400.00
41
45
79
POL 211218
Paweł Piankowski
2006
M
YKP Gdynia
63
59
80
73
63
75
83*
413.00
42
46
80
POL 209914
Dominik Masłoń
2005
M
Yacht Club ZEFIR DRAKKAR
75
85*
72
74
62
65
68
416.00
43
47
81
POL 195571
Szymon Małachowski
2006
M
UKŻ 7 Białystok
69
76
68
BFD*
BFD
52
71
424.00
44
48
82
POL 6
Wojciech Juszczak
2005
M
UKŻ "Błękitni" Grzybowo
85*
80
79
70
52
77
76
434.00
45
49
83
POL 204184
Natalia Malinowska
2006
K
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
81
83
75
68
BFD*
64
69
440.00
28
33
84
POL 207349
Jan Melzer
2005
M
Giżycka Grupa Regatowa
80
70
81*
78
64
78
75
445.00
46
50
85
POL 210009
Igor Bogusz
2005
M
KN Lider Kraków
84
87*
84
80
68
79
85
480.00
47
51
86
POL 186836
Nikodem Górski
2006
M
Giżycka Grupa Regatowa
86
84
83
79
69
DNF*
DNF
489.00
48
52
87
POL 188234
Hanna Borkowska
2008
K
Giżycka Grupa Regatowa
82
86
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
520.00
29
34