Akademickie Mistrzostwa Polski

24th-27th May 2021 Wilkasy, Polska

Fleet divisions

Grupa
Nr
Załoga
Klub
FLOTA ZŁOTA
29
Seweryn Wysokiński
Kacper Paszek
Bartosz Reiter
AWFiS Gdańsk
FLOTA ZŁOTA
52
Aleksander Michalski
Jan Krasodomski
Jakub Padzik
PG Gdańsk
FLOTA ZŁOTA
51
Marcin Styborski
Dawid Płotka
Paweł Leksycki
Tomasz Klimczuk
PG Gdańsk
FLOTA ZŁOTA
53
Kacper Wysocki
Jan Stremlau
Karolina żurek
PG Gdańsk
FLOTA ZŁOTA
88
Michał Markiewicz
Michał Zydek
Jakub Ankes
Bartłomiej Marki
PRz Rzeszów
FLOTA ZŁOTA
80
Katarzyna Harc
Alicja Bielachowicz
Hanna Dzik
GUM Gdańsk
FLOTA ZŁOTA
67
Tytus Butowski
Mikołaj Chłopek
Lidia Sulikowska
UG Gdańsk
FLOTA ZŁOTA
85
Paweł Grabowski
Adrian Charytonik
Jakub Podleśny
WAT Warszawa
FLOTA ZŁOTA
84
Rafał Błażejczyk
Jacek Sajnóg
Karolina Skowrońska
WAT Warszawa
FLOTA ZŁOTA
66
Paweł Roszkowski
Tomasz Adamek
Piotr Kiedrowski
Michalina Michalska
UG Gdańsk
FLOTA ZŁOTA
37
Maciej Skiba
Kamil Chara
Michał Malinowski
PRz Rzeszów
FLOTA ZŁOTA
64
Marcin Urbański
Jakub Domagała
Zofia Szabat
UW Warszawa
FLOTA ZŁOTA
65
Agnieszka łapińska
Pawel Jakubowski
Julia Oleksiuk
UW Warszawa
FLOTA ZŁOTA
69
Magdalena Daniszewska
Grzegorz Bienia
Tymoteusz Wawryk
WUM Warszawa
FLOTA ZŁOTA
74
Julia Szmit
Adam Chmiel
Mateusz Safijan
WUM Warszawa
FLOTA ZŁOTA
68
łukasz Machowski
Jakub Błaszczyszyn
Oliwia Laskowska
UG Gdańsk
FLOTA ZŁOTA
34
Jędrzej Charłampowicz
Maciej Liszka
Bartosz Sadowski
UMo Gdynia
FLOTA ZŁOTA
59
Natalia Stawiarska
Krzysztof Feja
Piotr Petryla
UMe Łódź
FLOTA ZŁOTA
79
Krzysztof Orwaldi
Jan Anasiewicz
Iwona łopata
UW Warszawa
FLOTA ZŁOTA
86
Martyna Mik
Krzysztof Białaś
Stanisław Sulima
SGH Warszawa
FLOTA ZŁOTA
27
Magdalena Placzke
Julia Kondracka
Krystian Królewicz
GUM Gdańsk
FLOTA ZŁOTA
82
Marcin Markiewicz
Michał Salamon
Agata Tołłoczko
PWr Wrocław
FLOTA ZŁOTA
57
Szymon Kowalski
Wiktor Andrzejewski
Karolina Mikulec
SGH Warszawa
FLOTA ZŁOTA
54
Mateusz Kaczmarowski
Marcin Nocoń
Zuzanna świtoń
AWF KATOWICE
FLOTA ZŁOTA
83
Adrian Kaczyński
Jędrzej Cituk
Wojciech łożyński
WAT Warszawa
FLOTA ZŁOTA
21
Grzegorz Ginter
Szczepan świerz
Jarosław Wąsik
UJ CM Kraków
FLOTA ZŁOTA
90
Maksymilian Wastag
Michał Kostrzewa
Paula Kusiakiewicz
Patrycja Krzyżak
UMe Wrocław
FLOTA ZŁOTA
55
Michał Babicz
Agata Kalinowska
Szymon Zienkiewicz
Maciej Peter
PWr Wrocław
FLOTA ZŁOTA
89
Marcin Kozubowicz
Anna Klemczak
Anna Małgorzata Małek
AWF KATOWICE
FLOTA ZŁOTA
23
Jakub Fick
Michał Jasiński
Martyna Krasuska
SUM Katowice
FLOTA ZŁOTA
73
Konrad Pszczółkowski
Malwina Jankowska
Zofia Walczak
UWM Olsztyn
FLOTA ZŁOTA
72
Radosław Jankowski
Zofia Mikołajczyk
Michał Moritz
PŁ Łódź
FLOTA ZŁOTA
63
Mikołaj Przybyła
Michał Antkowiak
Paula Talukder
UAM Poznań
FLOTA ZŁOTA
75
Michał Strupiński
Jakub Czetyrbok
Wojciech Piotrowski
AWFiS Gdańsk
FLOTA ZŁOTA
60
Filip Inglot
Kornelia Sokołowska
Michał Turniak
Zofia Resler
UMe Wrocław
FLOTA ZŁOTA
38
Zuzanna Puźniak
Kacper Kopczyński
Michał Piszczek
PL Lublin
FLOTA ZŁOTA
36
Hubert Stachowicz
Mateusz Sobczyk
Piotr Wójcik
UMe Lublin
FLOTA ZŁOTA
28
Stanisław Podwojski
Kamila Piontek
Jakub Pucykowicz
PŚ Gliwice
FLOTA SREBRNA
30
Milena Leziak
Anna Masajada
Mikołaj Porzak
Maria Stępień
UMe Lublin
FLOTA SREBRNA
61
Marek Rospond
Jan Gorgoń
Igor Labocha
AGH Kraków
FLOTA SREBRNA
3
Filip świętoń
Anastazja Mazurek
Filip Zalewski
UMCS Lublin
FLOTA SREBRNA
33
Adam śnieżewski
Adrian Kowalczyk
Karolina Szczepaniak
PŁ Łódź
FLOTA SREBRNA
18
Antoni Kumala
Jakub Wirkijowski
Beniamin Sawicki
Igor Miller
UMe Łódź
FLOTA SREBRNA
78
Jan Ohde-świętosławski
Dominika Antosiak
Michał Masztanowicz
Piotr Antoniak
UŁ Łódź
FLOTA SREBRNA
7
Agata Banach
Jakub Marciniak
Jeremi Lisek
UAM Poznań
FLOTA SREBRNA
10
Emilia Pic
Rafał Kurzymski
Wojciech Pykało
UE Poznań
FLOTA SREBRNA
77
Jan Wawak
Izabela Małek
Weronika Surdel
UŚ Katowice
FLOTA SREBRNA
17
Paweł Adamski
Hubert świerad
Damian Zdziebłowski
PŁ Łódź
FLOTA SREBRNA
39
Daria Gronostaj
Przemysław Dyś
Maciej Nowak
SUM Katowice
FLOTA SREBRNA
14
Jakub Mazurek
Zuzanna Oleksa
Marcelina Rabczewska
UMCS Lublin
FLOTA SREBRNA
22
Tymoteusz Płyś
Arkadiusz Banaczyk
Hubert Borecki
Ryszard Feret
UJ CM Kraków
FLOTA SREBRNA
13
Adriana Miller
Karol Cieślawski
Aleksandra Szarameta
UWr Wrocław
FLOTA SREBRNA
5
Michał Wiszniewski
Jacek Czerwiński
Olga Magdziarz
UMCS Lublin
FLOTA SREBRNA
76
Tomasz Milde
Małgorzata Berowska
Weronika Jasica
Karol świątek
UJ CM Kraków
FLOTA SREBRNA
71
Karol żmudka
Barbara Bąk
Jonasz Osiecki
SUM Katowice
FLOTA SREBRNA
40
Piotr Kaczmarek
Daniel Kowalski
Bartłomiej Rychlik
PW Warszawa
FLOTA SREBRNA
6
Ireneusz Gmaj
Janusz Drzewiecki
Paweł łojewski
PUSS Piła
FLOTA SREBRNA
20
Łucja Wróblewska
Michał Romański
Tomasz Romanowski
Radosław Jara
PP Poznań
FLOTA SREBRNA
1
Wojciech Bień
Dominika Budek
Mateusz Młyńczak
PO Opole
FLOTA SREBRNA
87
Ewa Kowalewska
Bartosz Golonka
Piotr Pawłucki
Julia Wierzbicka
UJ CM Kraków
FLOTA SREBRNA
58
Aleksandra Jędryczka
Kajetan Januszewski
Tomasz Kochanowski
PG Gdańsk
FLOTA SREBRNA
26
Maja Myszczyszyn
Przemysław Bagier
Agata Szombara
Dawid Pysz
PŚ Gliwice
FLOTA SREBRNA
24
Szymon Danielczyk
Julia Jurkowska
Alicja Mrzyk
UŚ Katowice
FLOTA SREBRNA
70
Mateusz Małecki
Maciej Moroz
Nikodem Seidel
PP Poznań
FLOTA SREBRNA
4
Wojciech Stefaniak
Jacek Olejniczak
Elżbieta Wojciechowska
PO Opole
FLOTA SREBRNA
19
Katarzyna Prędka
Jakub Nowicz
Aleksandra Ziomek
UŁ Łódź
FLOTA SREBRNA
2
Olga Klimek
Arkadiusz Skórski
Julia Perkowska
Alicja Andruszko
UWr Wrocław
FLOTA SREBRNA
15
Robert Szymański
Martyna Jakubowska
Martyna Synówka
Patryk Sztrauch
PWSZ Konin
FLOTA SREBRNA
12
Karol Boguś
Agnieszka Baranowska
Artur Tyński
UŚ Katowice
FLOTA SREBRNA
62
Daniel Gut
Michał Dudek
Kinga Szymańska
AGH Kraków
FLOTA SREBRNA
11
Gabriela Czech
Julianna Michalska
Witold Olech
PW Warszawa
FLOTA SREBRNA
8
Jakub Pacyno
Jacek Syrewicz
Martyna Pogórska
Teresa Spruch
SGGW Warszawa
FLOTA SREBRNA
81
Anna Mariankowska
łukasz ćwięczek
Mateusz Orłowski
Jakub Strug
UJ CM Kraków
FLOTA SREBRNA
35
Artur Podwojski
Krzysztof Jagła
Aleksandra Koza
UŚ Katowice